Фахівці туристичної сфери Полтавщини взяли участь в урочистостях з нагоди Дня туризму

Версія для друкуВерсія для друку

Фахівці туристичної сфери Полтавщини
взяли участь в урочистостях з нагоди Дня туризму

 

   27 вересня п. р. у Полтавському академічному обласному театрі ляльок відбулися урочистості з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні з врученням подяк кращим фахівцям туристичної галузі Полтавщини.

   З професійним святом працівників туристичної сфери привітали перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Андрій Пісоцький, начальник управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації Юрій Кривошеєв.

   В урочистостях взяли участь очільники департаментів та управлінь облдержадміністрації, керівники райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад та їх підрозділів з питань туризму, працівники музейних закладів, екскурсоводи, представники громадських організацій туристичного спрямування, викладачі та студенти вищих навчальних закладів м. Полтави, представники туристичного бізнесу.

   Заступник начальника управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації Лариса Оніщук поінформувала присутніх про спільні вагомі досягнення у розвиток та промоцію туристичного потенціалу Полтавщини. Так, по кількості проведених заходів з популяризації туризму та якості презентацій регіонального туристичного продукту наша область залишається лідером серед інших регіонів України. Сьогодні Полтавщина входить у 10 найпопулярніших областей держави по рейтингу відомих брендів та місць відпочинку, що створює потужну базу для подальшого інтенсивного розвитку туризму.

   Привітали учасників зібрання й артисти Полтавського академічного обласного театру ляльок оригінальною ляльковою виставою «Енеїда» по мотивам першої в українській літературі поеми, написаної народною мовою славетним полтавцем, основоположником сучасної української літератури, українським письменником, поетом, драматургом Іваном Петровичем Котляревським.

   Також був проведений круглий стіл за участі керівників підрозділів з питань туризму на тему «Основні завдання районів області в реалізації державної політики в галузі туризму», яким і завершились обласні урочистості з нагоди Дня туризму.

Наверх ↑