Культурна спадщина Полтавщини – як основа формування патріотичної свідомості

Версія для друкуВерсія для друку

Культурна спадщина Полтавщини – як основа формування патріотичної свідомості

 

   08 грудня 2017 року в полтавському кінотеатрі «WIZORIA» управлінням інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації проведено пленарне засідання Міжрегіональної інноваційної платформи «Диверсифікація патріотичного простору Полтавщини в суспільне середовище».

   Метою заходу стало спільне обговорення методик впровадження в області системного підходу до національно-патріотичного виховання у відповідності до основних державних вимог нашого часу та утвердження принципів патріотизму шляхом вивчення культурної спадщини рідного регіону та загалом України.

   Участь у заході взяли представники управління культури облдержадміністрації, структурних підрозділів райдержадміністрацій та міськвиконкомів, селищних і сільських рад, територіальних громад з питань культури, туризму та освіти, музейних закладів, викладацького складу вищих навчальних закладів м. Полтава, Спілки екскурсоводів Полтавщини, члени громадських організацій туристичного спрямування. Досвідом роботи ділилися й учасники заходу з Київської та Харківської областей.

   Після обговорення нагальних питань за темою платформи відбулась автобусна навчально-методична екскурсія вулицями Полтави «Симон Петлюра і Патріарх Мстислав – видатні полтавці», розроблена Спілкою екскурсоводів Полтавщини.

Наверх ↑