У Диканці проведено Першу Конференці. роботодавців у сфері туризму та рекреації району

Версія для друкуВерсія для друку

У Диканці проведено Першу Конференцію роботодавців
у сфері туризму та рекреації району

 

   23 червня 2018 року в смт Диканька проведена І Конференція роботодавців у сфері туризму та рекреації Диканського району під назвою «Об’єднання роботодавців Диканщини у сфері туризму та рекреації задля створення та просування якісного туристичного продукту регіону».

   Організатором заходу був голова Диканської районної організації роботодавців у сфері туризму та рекреації Валерій Зеленський. Серед запрошених – директор Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації Валентина Вождаєнко, голова Ради Всеукраїнської Федерації роботодавців в сфері туризму України Тетяна Тимошенко, кандидат наук з державного управління Юлія Алєксєєва та заступник Голови Ради, Координатор проектів Федерації роботодавців в сфері туризму України Павло Бабенко, а також представники місцевої влади, бізнесу та громадськості.

   Головна мета заходу – об’єднання роботодавців, які пов’язані з розвитком туристичної сфери в районі, шляхом членства у Диканській місцевій організації роботодавців у сфері туризму та рекреації; створення майданчика для обміну думками та ідеями між роботодавцями у сфері туризму та рекреації, представниками влади та громадою щодо підвищення туристичної привабливості регіону та можливої співпраці, напрацювання спільного бачення й плану дій задля розвитку туристичної та рекреаційної інфраструктури в Диканському районі.

   «Одну з ключових позицій у розвитку регіонального туризму займають об’єкти та пам’ятки культурної спадщини. Саме вони є інструментом належного функціонування туристичних кластерів Полтавщини. Вміння правильно використати наявний ресурс допоможе розвинути галузь через призму національно-патріотичного виховання, любові до Батьківщини та збереження культурної спадщини регіону. А використання нових технологій у розвитку туризму Полтавщини сприятиме виведенню галузі на якісно новий рівень», - наголосила директор Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Валентина Вождаєнко.

Наверх ↑