У Полтаві для журналістів проведено прес-бранч

Версія для друкуВерсія для друку

У Полтаві для журналістів проведено прес-бранч

 

   9 листопада 2017 року Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з управлінням інфраструктури та туризму Полтавської обласної державної адміністрації для журналістів іноземних та українських засобів масової інформації в межах розпочатого туру Полтавщиною проведено прес-бранч, на якому представники туристичної сфери області презентували різноманіття туристично-рекреаційного та санаторно-курортного потенціалу нашого краю.

   Т.в.о. начальника управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації Сергій Марчишинець розповів журналістам про основні засади діяльності фахівців державного сектору сфери туризму, про вжиті працівниками управління заходи щодо промоції та популяризації регіонального туристичного продукту, про співпрацю влади, бізнесу й громадськості в питаннях розвитку внутрішнього туризму. Також Сергій презентував туристичні можливості та бренди нашого краю, запроваджені музейними закладами області інноваційні та інтерактивні різновиди проведення екскурсій для різних верств населення, розповів про проведену роботу та заплановані заходи, спрямовані на збільшення туристичної привабливості Полтавщини та розширення можливостей багатовекторного відпочинку в області.

   Окрім того, журналісти переглянули рекламно-інформаційні відеоролики «Полтавщина туристична гостинно запрошує!» та отримали друковано продукцію про туристичні родзинки нашого регіону.

Наверх ↑