У Полтаві підписали Меморандум щодо розвитку туризму в регіоні

Версія для друкуВерсія для друку

У Полтаві підписали Меморандум щодо розвитку туризму в регіоні

 

   23 березня 2018 року в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського проведено стратегічну сесію по створенню регіонального туристичного продукту Полтавщини.

   У заході взяли участь представники туристичних фірм, готелів, керівники музейних закладів, туристичних осередків, керівники структурних підрозділів з питань культури і туризму райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад Полтавської області.

   Тимчасово виконувач обов’язків директора Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Валентина Вождаєнко повідомила присутнім на заході про те, що розпочинається розробка стратегічної програми по розвитку туризму на Полтавщині та за дорученням голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка – проект по створенню обласного центру туристичної інформації.

   Під час заходу відбулося підписання Меморандуму про співпрацю в сфері розвитку туризму на Полтавщині між Полтавською облдержадміністрацією та Всеукраїнським об’єднанням організацій роботодавців «Всеукраїнська Федерація роботодавців у сфері туризму України». Останню на Полтавщині представили: Тетяна Тимошенко – Голова Ради Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців «Всеукраїнська Федерація роботодавців у сфері туризму України», член Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, Павло Бабенко – заступник голови Ради Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців «Всеукраїнська Федерація роботодавців у сфері туризму України» та Юлія Алєксєєва – кандидат наук державного управління, консультант із розробок стратегій.

Наверх ↑