У Полтаві проведено черговий туристичний зліт студентів Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка з нагоди Дня туризму

Версія для друкуВерсія для друку

У Полтаві проведено черговий туристичний зліт студентів
Полтавського
національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка
з нагоди Дня туризму

 

   26 вересня п.р., з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні, управлінням інфраструктури та туризму Полтавської обласної державної адміністрації спільно з керівництвом Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка організовано та проведено 4-й Туристичний зліт студентів гуманітарного факультету університету та Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму ПолтНТУ.

   Привітали учасників заходу заступник начальника управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації, кандидат педагогічних наук, Заслужений працівник культури України Лариса Миколаївна Оніщук, декан гуманітарного факультету ПолтНТУ, кандидат хімічних наук, Заслужений працівник освіти України Ірина Олександрівна Іваницька, завідувач кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини гуманітарного факультету ПолтНТУ, кандидат педагогічних наук, доцент Юрій Миколайович Мороз, котрі зазначили про важливість всебічного виховання молоді, популяризації серед різних верств населення здорового способу життя та туристичних подорожей з активними способами пересування.

   Турзліт студентів став традиційним і, окрім адреналіну під час змагань та конкурсів, залишив у присутніх за час перебування на свіжому повітрі безліч позитивних емоцій, гарний настрій та незабутні враження, які залишаться у пам’яті на все життя.

Наверх ↑