У Полтаві урочисто відкрито ХІ Міжрегіональну виставку-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині!»

Версія для друкуВерсія для друку

У Полтаві урочисто відкрито
ХІ Міжрегіональну виставку-турсалон
«Відпочивайте на Полтавщині!»

 

   25 жовтня 2017 року, в Полтаві розпочала свою роботу ХІ Міжрегіональна виставка-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині!», на якій представлено туристично-рекреаційний потенціал Харківщини, районів та міст нашого Полтавського краю.

   Урочисте відкриття виставки-турсалону відбулося з вітальної промови начальника управління інфраструктури та туризму Полтавської обласної державної адміністрації Юрія Кривошеєва, котрий зазначив про подальше сприяння обласної влади промоції та розвитку внутрішнього туризму на Полтавщині, адже наш регіон має невичерпні можливості приймати самих вибагливих туристів різних вікових категорій та вподобань.

   Привітала учасників та гостей виставки й директор обласного комунального закладу «Харківський організаційно-методичний центр туризму» Валентина Холодок, зазначивши про багаторічну співпрацю Харківщини й Полтавщини з питань розвитку туристичної сфери.

    Тож, вітаємо всіх з відкриттям ХІ Міжрегіональної виставки-турсалону «Відпочивайте на Полтавщині!» та запрошуємо відвідати її 25-26 жовтня п.р. з 10.00 до 16.00 за адресою: м. Полтава, майдан Незалежності, 5, виставкова зала Полтавського міського будинку культури!

Наверх ↑