У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського презентували новий науковий збірник

Версія для друкуВерсія для друку

У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського
презентували новий науковий збірник

 

   26 червня наукова еліта Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського презентувала останню свою працю під назвою «Полтавський краєзнавчий музей: збірник наукових статей. Маловідомі сторінки історії, музеєзнавства, охорони пам’яток».

   Наразі це вже 13-ий випуск, який уособлює собою праці не тільки полтавських дослідників історії, але й науковців з інших областей, знаних в усій Україні.

   До складу редакційної колегії видання увійшли директор Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Валентина Вождаєнко, директор Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського Олександр Супруненко, а також велика кількість знаних та поважних фахівців області. В рамках заходу музейники презентували колекційні листівки та виставку, де можна побачити унікальні артефакти з минулого нашої держави.

   Разом з тим, користуючись нагодою, Департамент культури і туризму облдержадміністрації привітав заступника директора Полтавського краєзнавчого музею ім. В. Кричевського Володимира Мокляка з днем народження.

Наверх ↑