Запрошуємо на інформаційно-просвітницький тур

 

   27 жовтня 2018 року запрошуємо представників туристичних фірм області, екскурсоводів, ветеранів Другої світової війни та інших зацікавлених осіб взяти участь в інформаційно-просвітницькому турі за маршрутом Великі Липняги (Семенівський район) – Хорольська яма (м. Хорол) – Шумейкове урочище (Лохвицький район), який організовує Департамент культури і туризму Полтавської облдержадміністрації відповідно до Обласної програми розвитку туризму і курортів на 2016-2020 роки та з метою вшанування пам’яті жертв Другої світової війни.

   Довідки за тел.: +38(0532) 60-62-23.

На Сорочинському Ярмарку відбудеться обласний огляд-конкурс
фольклорних ансамблів, народних музик, гармоністів, та бандуристів
«Чиста криниця»

 

   22, 23, 25, 26 серпня 2018 року в с. Великі Сорочинці Миргородського району на Сорочинському Ярмарку Обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи Полтавської обласної роботи за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації буде проведено обласний огляд-конкурс фольклорних ансамблів, народних музик, гармоністів та бандуристів «Чиста криниця».

Детальна інформація: narodna-tvorchist.poltava.ua

У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського
17 серпня 2018 року відбудеться семінар на тему:
«Специфіка показу археологічних предметів у музеях та особливості їх зберігання»

 

Запрошуємо фахівців туристичної сфери
на ХІІ Міжрегіональну виставку-турсалон
«Відпочивайте на Полтавщині!»

 

   14-15 вересня 2018 року у м. Полтаві на Театральній площі (вул. Соборності, 23) буде проходити XII Міжрегіональна виставка-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині!»,

   Цьогоріч Полтавщина має на меті створити унікальний туристичний проект, який виведе цей захід на міжнародний рівень, тому виставку-турсалон буде проведено в рамках II Міжнародного фестивалю патріотичного документального кіно «КіноДок».

   Детальна інформація про участь у виставці за тел.: (0532) 60-93-51.

У Полтаві до Дня Європи в Україні
буде проведено
IV Міжрегіональний туристичний фестиваль
«Гастрономічна гостинність Полтавщини»

 

   У суботу 19 травня ц.р. в центрі м. Полтави (Корпусний парк) з нагоди святкування в Україні Дня Європи відбудеться IV Міжрегіональний туристичний фестиваль «Гастрономічна гостинність Полтавщини».

   До участі у фестивалі запрошуються заклади харчування, готелі, садиби сільського зеленого туризму, майстри декоративно-ужиткового мистецтва, підприємства та громадські організації туристичної сфери, навчальні заклади, національні спільноти Полтавщини.

   Участь у заході здійснюватиметься на безоплатній основі!

   Заявку про участь у фестивалі (дивіться нижче) просимо надіслати до 11 травня 2018 року (тел./факс: (0532) 606 223, e-mail: tourism@adm-pl.gov.ua).

   Контактна особа: Гонтарюк Наталія Едуардівна, тел.: +38(050) 64-64-198.

Запрошуємо прихильників української культури
відвідати 9-й Всеукраїнський екофестиваль «Лель»!

 

   Запрошуємо всіх прихильників української культури відвідати щорічний Всеукраїнський екофестиваль «Лель», який проходитиме 28-29 квітня 2018 року (офіційне відкриття 28.04.2018 о 10.00 год.) в Будинку культури с. Крива Руда Семенівського району Полтавської області.

   Девіз екофестивалю: «З любов’ю до природи, з любов’ю до України!».

   Організатор: комунальна установа «Рекреаційний центр Криворудський» Полтавської обласної ради.

   Детальна інформація за тел.: (050) 7470726.

Запрошуємо полтавців та гостей міста відвідати
День гуцульської культури у Полтаві!

 

   30 квітня 2018 року о 14.00 годині на Театральній площі у м. Полтава відбудеться День гуцульської культури.

   Вхід на фестиваль вільний.

   Посилання на рекламний відеоролик: https://youtu.be/jcOfVZoZAlo

До уваги фахівців туристичної сфери Полтавщини!

 

   Запрошуємо взяти участь у семінарі-тренінгу на тему: «Концепція розвитку туристичного потенціалу Полтавської області», який відбудеться 23 березня 2018 року о 10.30 год. у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського.

   Захід організовано Департаментом культури і туризму Полтавської облдержадміністрації спільно з представниками Сіверського інституту регіональних досліджень під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

   Усі деталі щодо організації та проведення семінару за телефонами: (05322) 2-56-91 або (099) 44-17-501. Контактна особа від Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації – Костян Лариса Яківна.

Запрошуємо туристичну спільноту Полтавщини на урочистості з нагоди
Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні!

 

   27 вересня 2017 року об 11.00 годині в Полтавському академічному обласному театрі ляльок відбудуться урочисті збори фахівців туристичної галузі Полтавщини, присвячені Всесвітньому дню туризму та Дню туризму в Україні.

   Для участі в зібранні просимо зареєструватись за тел.: (0532) 606-369 або 606-223.

Запрошуємо на безкоштовну пішохідну навчально-методичну екскурсію!

 

   17 серпня 2017 р. о 15:30 год. управління інфраструктури та туризму Полтавської обласної державної адміністрації буде проводити безкоштовну пішохідну навчально-методичну екскурсію по м. Полтава «Симон Петлюра і Патріарх Мстислав – видатні полтавці. Полтавський період Симона Петлюри».

   Запрошуємо приєднатися до екскурсії фахівців туристичної галузі, представників громадськості та полтавців, які цікавляться історичним минулим Полтавщини.

   Про місце збору групи буде повідомлено додатково.

   Зареєструватись на екскурсію просимо до 14.08.2017 р. за тел. 606-223.